A győri polgármester, Pintér Bence és Márki-Zay Péter is aláírták a levelet, amiben általánosságban is írtak arról, hogyan lehetne átalakítani az önkormányzati rendszert az Orbán-kormányok után.

A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.

Forrás: telex.hu