A Delta Tigrisek U15-ös csapatai szépen teljesítettek még a pünkösd előtti héten, az országos bajnokság utolsó körében. Dömötör-Mátrai Beáta és Hopkáné Wolf Rita együttese is két-két sikerrel fejezte be a 2025/2026-os szezont.
A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.
Forrás: deltarse.hu

