Immár hagyományosan Bükkszentkereszt adott otthont a Veterán Hegyi Felfutó Bajnokság első futamának, ahol az Offenberger Ottó–Halasy Rózsa Izabella páros is rajthoz állt. Az érdi versenyzők a már jól ismert, idén 63 éves Trabant 600-assal vágtak neki az új idénynek, méghozzá nem is akármilyen előzmények után: tavaly bajnoki címet szereztek az 1200 köbcentiméteres kategóriában.
A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.
Forrás: erdisport.hu

