Májusban a napközis nevelők és a gyerekek virágokkal tették hangulatosabbá az udvari ládákat. Minden osztály saját ládát dekorált, amelyet lelkesen ültettek tele, gazoltak és közben rengeteget tanultak a növények gondozásáról is.
A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.
Forrás: marianum.hu

