A BRSE-Fehér és a TRSE KÉK ellen szerepeltek a Delta Tigrisek narancs szombaton, az U12-es Országos Kismini Bajnokság I. osztályú középszakaszának utolsó fordulójában. Horváth Réka vezetőedző csapata mindkét mérkőzését megnyerte a budapesti játéknapon.
A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.
Forrás: deltarse.hu

