Márciusban az egyik osztállyal ellátogattunk az Európai Únió Élményközpontba, ami Budapesten nyílt meg tavaly. Az új központ nemcsak a tudásgyarapítást szolgálja, hanem a közös európai identitás erősítését is célul tűzi ki.
A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.
Forrás: vmg-erd.hu

