Márciusban az egyik osztállyal ellátogattunk az Európai Únió Élményközpontba, ami Budapesten nyílt meg tavaly. Az új központ nemcsak a tudásgyarapítást szolgálja, hanem a közös európai identitás erősítését is célul tűzi ki.

A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.

Forrás: vmg-erd.hu