Az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumba felvételt nyert tanuló szülője vagy más törvényes képviselője és a tanuló útján a beiratkozás 2026. június 26. péntek 8.00-15.00-ig személyesen történik.

A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.

Forrás: vmg-erd.hu