Hatalmas küzdés árán, Erdész Ádám duplájával nyert 2–1-re a zöld-fehér alakulat a BFC Siófok otthonában az NB III legutóbbi játéknapján. Küzdelmes, de rendkívül sikeres mérkőzést vívott az NB III-as labdarúgó-bajnokságban az érdi csapat. 

A fenti csak egy részlet, bevezető a teljes cikkhez amit itt érhető el.

Forrás: erdisport.hu